Türkiye’de Üretimin Geleceği IDC’de Tartışılacak

4 Ekim 2016

Üretim alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren Dijital Sanayi, Türkiye’nin önde gelen üretim şirketlerinin yöneticilerini yeni dönemin daha iyi anlaşılabilmesi için IDC etkinliği ile bir araya getiriyor. 4. jenerasyonundaki yeni sanayi devrimi, üretim için bildiğimiz her şeyi değiştirmeye hazır.

weldingv2

Dijitalleşen sanayi şüphesiz bu yılın en çok konuşulan konularından biriydi. Ancak geleneksel üretim yöntemlerini sonsuza kadar değiştirecek olan Dijital Sanayi birkaç cümle ile özetlenecek bir kavram değil. Bu nedenle GE’nin de sponsoru olduğu IDC etkinliği, Türkiye’de üretim gerçekleştiren önemli şirketlerinin yöneticilerini 12 Ekim’de Wyndham Grand Levent’te, Dijital Sanayi’ye dair daha fazla şey bilmek isteyenlerle bir araya getirecek.

v94b6558

Etkinlikte katılımcılarla önde gelen dijital trendler, Türkiye’de endüstrilerde üretimin geleceği ve yeni teknolojiler paylaşılacak; Endüstriyel İnternet sayesinde akıllanan makinaların üretimi nasıl daha verimli hale getireceği, uygulanmış senaryolar üzerinden tartışılacak. Etkinlikte GE Türkiye Dijital Genel Müdürü Uygar Doyuran’da konuşmacı olarak yer alacak.

ge_grid-25

Dünyanın önde gelen dijital şirketlerinden biri olan GE, yeni dönemde Dijital Sanayi alanındaki yatırımlarını hızlandırıyor. Bu konuda dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Intel ve Microsoft’la da birlikte projeler geliştiren GE, Türkiye’de de ciddi yatırımlar gerçekleştiriyor. Bu yatırımlardan en dikkat çekici olanı da geçen hafta gerçekleştirilen GE Gebze Güç Transformatörleri Fabrikası’nın üretimdeki 50. yıl etkinliğinde açıklandı. GE, Gebze’de yer alan bu fabrikanın, bölgedeki ilk akıllı fabrikaya dönüşmesi için gerekli çalışmaların başladığı müjdesini verdi ve projenin detaylarını da etkinliğin katılımcılarıyla paylaştı.

IDC Türkiye etkinliğine katılmak ve daha fazla bilgi almak buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.