GE Türkiye Instagram’da!

22 Mayıs 2015

ge-insta-duyuru-500-x-300 (1)

GE Türkiye olarak, Türkiye’de sosyal medya iletişimimize iki sene önce kurumsal blogumuz, Twitter ve YouTube hesabımız ile başlangıç yaptık. Bu kısa süre zarfında geçtiğimiz yıl 350 binden fazla kişiye blogumuz vasıtasıyla ulaştık. Twitter’da ise 20 binin üzerindeki takipçimiz ile her gün iletişim halindeyiz.

Geçtiğimiz haftalarda da sizlerle uçak, gaz, rüzgar türbini gibi inovasyon sanatını gösteren yenilikçi teknolojilerimizi paylaşabilmek ve etkileşime geçebilmek üzere fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram‘a giriş yaptık.

Instagram’da takipçilerimizle Türkiye’de yerel inovasyonun gelişimine katkılarımızı, endüstrinin geleceği ile ilgili gelişmeleri, üstün GE teknolojilerini, inovasyonun estetik değerine dair görseller, kurucumuz Thomas Edison’la bilim adamlarından ilham verici alıntılar ve GE’nin 139 yıllık köklü geçmişinden gülümseten fotoğraflar paylaşıyoruz.

Endüstrinin geleceğini yakından izlemek ve General Electric farkıyla inovasyona dair fikir sahibi olmak için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.