GE Türkiye İnovasyon Yarışması’nın Kazananları Açıklanıyor

5 Şubat 2014

blog için (2)

General Electric’in (GE) düzenlediği, öğrencileri, girişimcileri, mucitleri ve işletmeleri hedeflediği GE Türkiye İnovasyon Yarışması’nın kazananları 6 Şubat’ta açıklanıyor.  Bu heyecanı paylaşmak isteyenler ödül törenini, GE Türkiye Blog’undan saat 14:00’te canlı olarak izleyebilecek.

Türkiye’de yerel inovasyon çalışmalarının teşvik edilmesi amacıyla TÜBİTAK işbirliğinde yürütülen GE Türkiye İnovasyon Yarışması’nda başarılı olan projelerin sahipleri, toplam 100 bin dolarlık ödüllerini, 6 Şubat Perşembe günü düzenlenecek törenle alacak. GE Orta Doğu ve Afrika Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Nabil Habayeb’in katılımı ile GE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Canan M. Özsoy’un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek ödül töreninde girişimcilik dünyasından, özel sektörden ve üniversitelerden değerli kişiler bulunacak.

Ayrıca tören sırasında Twitter kullanıcılarının #GEİnovasyonYarışması etiketiyle attığı her tweet, kazananların fotoğraflarının olduğu puzzle tweet-wall’dan bir parça açılmasını sağlayacak. Yeterli sayıda tweet’e ulaşılmasıyla, puzzle parçalarından oluşan fotoğraflar tamamen ortaya çıkacak ve kazananlar açıklanmış olacak.

Bu heyecana ortak olmak isteyenler, ödül törenini www.geturkiyeblog.com/canliyayin adresinden 6 Şubat’ta saat 14.00 itibariyle izleyebilecek.   

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.