GE Türkiye, Çocukları GE Ofislerinde Konuk Etti

28 Nisan 2014

kids at work blog

GE Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çalışanlarının çocuklarını GE ofislerinde konuk etti.  Çocuklar, anne ve babalarının çalıştığı iş ortamını görme imkanı bulurken, eğlenceli aktivitelerle keyifli bir gün geçirdiler.

General Electric (GE) Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çalışanlarının çocuklarını GE ofislerinde konuk etti.

Atatürk’ün dünyadaki tüm çocuklara armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, GE’nin İstanbul Maslak ve Levent ofisleri ile Ankara ve Gebze’deki ofislerinde düzenlediği etkinliklerle şenlik havasında kutlandı.

Bu yıl ikinci kez düzenlenen etkinlikte, çocuklar, anne ve babalarının ofislerini görme fırsatını yakalarken, ailelerinin iş arkadaşlarının çocuklarıyla da beraber eğlenceli bir gün geçirdiler. Palyaço, animatör ve sihirbazların yaptıkları gösterilerin yanı sıra, yüz boyama, sosis balon, kum boyama gibi pek çok aktivitenin organize edildiği 23 Nisan etkinliğinde çocuklara pamuk şeker ikram edildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.