GE Sağlık Yaşam Bilimleri Biyofarmasötiklerin Süreçler Üzerine Konferans Düzenliyor

13 Nisan 2015

Geride bıraktığımız son altı yılda kansere alternatif tedavi yöntemlerinin yayılması ve insulin talebinden dolayı biyolojik ilaç pazarı her yıl %10 büyüyerek 170 milyar dolara ulaştı. İlaç pazarında en çok satan, gelir getiren 10 ilacın 6’sı biyolojikler sınıfındandır.

GE Sağlık Yaşam Bilimleri, yetersiz hizmet alan piyasalardaki ilaçların üretildiği fabrikalarda köklü değişiklikler yapıyor ve hastaların bu tür ilaçlara erişmesini sağlıyor.

GE Türkiye Biyolojik Fabrikaları, şirketlerin ve devletin sınırlı biyoteknoloji altyapısı olan yerlerde şu andakine oranla yüzde 50’ye varan oranlarda zaman ve maliyet tasarrufu ile üretim yapabiliyor.

Küresel biyoüretim kapasitesini demografik olarak hastalığın çok görüldüğü ve nüfus artışının yoğun olduğu yere kaydıracak biyoteknolojik üretim altyapısı ve servisi yalnızca GE’de bulunuyor.

Yaşam bilimleri araştırmaları ve biyolojik kökenli ilaç üretiminde teknoloji ve hizmet sağlayıcısı olan GE Sağlık Yaşam Bilimleri,  16 Nisan Perşembe günü GE Sağlık Yaşam Bilimleri Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Rusya Genel Müdürü Myra Eskes’in yanı sıra, sektörden birçok üst düzey ismin de katılacağı “Biyofarmasötiklerin Üretim ve Gelişiminde Yeni Teknolojiler ve Regülasyon Güncellemeleri” adlı bir konferans gerçekleştirecek.

Konferansta, dünyanın birçok yerinden endüstri uzmanlarını bir araya gelecek ve sektördeki küresel ve yerel gelişmeleri değerlendirecekler.

“Biyofarmasötiklerin Üretim ve Gelişiminde Yeni Teknolojiler ve Regülasyon Güncellemeleri” Konferansı’nda biyofarmasötik süreçlerin gelişimi, optimizasyonu ve doğrulamasındaki kritik zorlukları, yeni trendler ve örnek uygulamalar konuşulacak.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.