GE, İTÜ öğrencileri ile Liderlik Atölyesi düzenliyor

20 Ekim 2015

GE, İTÜ ve Ginova işbirliği ile genç yetenekleri içlerindeki liderlik ruhunu keşfe çıkardığı, üniversite öğrencileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan ve ilham verici bulunan “Dare to Lead” Liderlik Atölyesini bölgede ilk defa Türkiye’de düzenliyor. Dünyada çeşitli ülkelerde saygın üniversiteler ile iş birliği içerisinde yürütülen atölye, yaklaşık 30 öğrencinin katılımıyla GE Türkiye İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Katılan öğrencilerin geribildirimleri ne oldu?

– “Dare to Lead hayatımın en büyüleyici deneyimiydi.”

– “Program tarif edilemez derecede ilham vericiydi.”

– “Dare to Lead bana GE’nin ne kadar inovatif, mücadeleci, yaratıcı ve modern olduğunu gösterdi. Hemen mezun olmak istiyorum.”

GE Dare to Lead Liderlik Atölyesi’nde sizleri neler bekliyor?

Dünyayı liderler değiştiriyor. Liderlik konsepti yüzyıllardan bu yana siyasi, akademik, sosyolojik ve ekonomik açılardan tartışılıyor. En önemli tartışmalar “Lider olmak ne demek?”, “ Lider olunur mu doğulur mu?” soruları etrafında gerçekleşiyor. GE liderlik atölyesinde bu sorulara kendi cevaplarınızı bulmanın yanısıra potansiyel kariyer yollarını keşfedecek kendi yolunuzu çizebileceksiniz.

Gün boyu yaptıkları tercihler, kariyer yolları ve başarıları ile sizlere ilham kaynağı olacak liderlerin interaktif konuşmaları, liderlik yönünüzü keşfedeceğiniz stratejik oyunlar, kariyer fırsatlarını öğrenebileceğiniz ve kendi kariyer yolunuzu belirleyeceğiniz etkinlikler ve daha birçok farklı deneyim sizi bekliyor.

Dare to Lead Liderlik Atölyesi 25 Kasım 2015 Çarşamba günü, GE Türkiye İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşecek. Program sonunda ise katılımcılara sertifika verilecektir.

Nasıl Başvururum?

Başvuru için yapılması gereken iki şey var. İlk olarak, öğrencilerin başvuru formunu doldurup 23 Ekim’e kadar İTÜ’den gelen maildeki formu doldurmaları gerekiyor. İkinci olarak, adayların Twitter’da #DareToLead etiketi ile paylaşacakları liderlikle ilgili yaratıcı, etkili ve vizyonlarını yansıttıkları tweetler program katılımcılarını belirlemede önemli bir faktör olacak.

27 Ekim 2015 tarihinde ise programa katılacak adayların belirlenme süreci tamamlanacak. Yerel yeteneklere olan inancımız, geleceğin liderlerine katkıda bulunmak için duyduğumuz heyecan ve istekle Dare to Lead’te sizlerle görüşmeyi dört gözle bekliyoruz.

Program ve süreç ilgili haber ve gelişmelerden haberdar olmak için lütfen Instagram, Twitter, YouTube hesaplarımızı ve İTÜ ve İTÜ Ginova ’nın twitter hesaplarını takip edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.