GE Aydınlatma Monako Toplantısında Yeni Teknolojiler Ve Büyük Veri Konuşulacak

27 Mart 2015

150326-illumunatedminds-event-live-streaming-header

GE Aydınlatma, Monako’da, mevcut enerji verimliliği sistemlerinin statükosuna meydan okumak üzere düzenlenecek olan 2. Aydınlık Zihinler (Illuminated Minds) toplantısı için iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor.

30 Mart 2015 tarihinde Türkiye saati ile 16:00– 17:00 arasında internetten canlı olarak yayınlanacak etkinliğe kayıt olmak için lütfen web sitesini ziyaret ediniz.

30694945

Toplantıda, ‘Büyük Veri’nin rolü ve veriye dayalı çözümlerin  yanı sıra mevcut çözümlerin yerini hızlı bir şekilde alan yeni teknolojilerin ve değişimin teşvik ettiği iş ihtiyacı üzerine odaklanılacak. Diğer taraftan, büyük verinin sağladığı yeni bilgi dalgasının müşteriler, bireyler ve kentler için daha fazla verimlilik sağlamak için nasıl uygulamaya konulacağı değerlendirilecek.

36940506

Ev sahipliğini GE Aydınlatma EMEA Başkanı ve CEO’su Agostino Renna’nın yapacağı yuvarlak masa toplantısı, GE Kurumsal Çözümler Başkan Yardımcısı ve Ticari Başkanı  Kate Johnson tarafından modere edilecek. Johnson Controls Global Enerji ve Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı Clay Nesler, The Change Initiative Kurucusu ve CEO’su Gundeep Singh, Futureproofed CEO’su Serge De Geldehre ve OutCast Agecy Medya Stratejileri Başkan Yardımcısı John O’Brien bu önemli toplantının katılımcıları arasında yer alıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen www.illuminatedminds.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.