Dedektif Zacky ile Maceranın Sınırlarını Zorlayın

7 Nisan 2016

Maceralarıyla sizi eğlenceli bir serüvene sürükleyecek olan GE’nin yeni oyun karakteri Zacky, GE Sağlık tarafından geliştirilen ürün, hizmet ve teknolojileri, yine en teknolojik platformlardan size anlatmak için hazır.

sdasdsadadsads

Uluslararası bir dedektif olan Zacky, ayrıntılara fazlasıyla dikkat eden, titiz ve analitik düşünebilen bir kahraman. Oyunda Zacky, sizin yardımınızla sağlık sektöründe önüne çıkan engelleri GE Sağlık ürünleri ile çözüyor. Üstelik oyun, 3 boyutlu arttırılmış gerçeklik gibi, deneyimlemekten keyif alacağınız detaylarla dolu.

GE’nin sağlık alanında geliştirdiği çözümleri eğlenceli bir dille anlatan “Meet Zacky” Türkçe dâhil üç ayrı dilde kullanıcılara sunuldu.  Şimdiye kadar oyunu indiren her 100 kişinin 40’ı Meet Zacky’nin macerasını tamamlamayı başardı ve sağlık alanının en önemli online eğitim kurumlarından biri olan Tip-Ed’den eğitimi kazandı.

asdsada

Siz de interaktif hikâyemize ortak olmak ve Zacky ile birlikte macerayı yaşamak istiyorsanız, oyunun tanıtım videosuna buradan bakabilir ve Meet Zacky uygulamasına Google Play ve App Store’dan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.