29-30-31 Ekim’de Galata Pembe Oluyor! – #GalataPembeOluyor

28 Ekim 2013

GE Tarihi Galata Kulesi’nde, meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak için animasyonlu muhteşem bir gösteri düzenliyor.

MEMEDER (Meme Sağlığı Derneği) ve General Electric (GE), meme kanseri hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla iş birliği yapıyor.

MEMEDER ve GE, meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla 30 Ekim, Çarşamba günü 19.00’da İstanbul’un en önemli tarihi yapılarından biri olan Galata Kulesi’nde büyük bir görsel şölen düzenleyecek.

Galata Kulesi’nin formuna uygun olarak tasarlanan animasyon videosu birden fazla projeksiyonla yansıtılarak (video mapping), tarihi yapıda etkileyici bir görüntü oluşturulacak. Galata Kulesi, etkinlik çerçevesinde 29 Ekim, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde de pembe renkle ışıklandırılacak.

Meme kanseri farkındalığına destek vermek isteyenler, sosyal medyada #GalataPembeOluyor  hashtagi ile atacağı her tweet’le katkı sağlayabilecek. 20 bin tweet’i hedefleyen GE, atılan her tweet için MEMEDER’e 1 TL bağışta bulunacak.

GE’nin ana destekçi olduğu bu etkinlikte MEMEDER, başta kadınlar olmak üzere tüm kamuoyunun meme kanseri konusunda bilinçlendirilmesini hedefliyor.

Galata Pembe Oluyor Etkinliği’nin görüntülerini izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.