2016’da Güç Sizinle Olsun!

30 Aralık 2015

Bilimin ve hayal gücünün buluştuğu Star Wars Serisi milyonlarca insanın gelecekten beklentilerini değiştirdi. İnsanlara, teknolojinin insan hayatını etkileyen ne kadar muhteşem ve büyüleyici bir faktör olduğunu gösterdi. Teknolojinin ve bilimin insanların zihinlerindeki sınırlarını yıktı ve hayal gücü için uçsuz bucaksız alanlar yarattı. Robotlar, konuşan bilgisayarlar, ışın kılıçları, gezegenler arası ışık hızında seyahat edebilen uzay araçları… İnsanların düşünce ufukları genişledi ve zihinlerindeki “mümkün değil”ler “neden olmasın”lara dönüştü.

Şu an onbinlerce GE mühendisi, çocukluklarında ve ya gençliklerinde izledikleri Star Wars filmlerini anımsatan bir dünya oluşturmak ve geleceğin teknolojilerini üretmek için endüstrinin geleceğini şekillendiren çalışmalarını sürdürüyor.

2016 yılı, makineleri yazılım teknolojileri ile buluşturmak için müthiş fırsatlarla dolu…

GE olarak, 2016 yılında da mühendislerimiz ve yazılımcılarımızla dünyanın teknolojik dönüşümü ve dijitalleşmesi açısından çok önemli yollar katetmek ve buluşlar icat etmek için tüm gücümüzü ortaya koymaya devam edeceğiz. Bu bağlamda 2015 yılında 2016 çalışmalarımız için büyük organizasyonel dönüşümlerlerle hazırlıklarımızı tamamladık. İlk olarak dünyanın dijital dönüşümü için öncü teknolojileri daha odaklı üretmek amacıyla kendimizi dünyanın ilk dijital endüstriyel şirketi olarak yeniden tanımladık ve kelimenin tam anlamıyla dijitalleştik.

20 bin yazılımcımızla dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden birine dönüştük. Sadece 8 ayda toplamda 140 milyar dolarlık 18 anlaşmaya imzamızı attık. GE tarihinin en büyük satın almasını gerçekleştirerek Alstom’un enerji iş kolunu bünyemize kattık ve şuan dünyanın 3’te 1’inin, bir başka deyişle 2.5 milyon eve enerji sağlıyor olmanın gururu ve sorumluluğunu taşıyoruz.

Yepyeni organizasyonel yapımız ve portfolyomuzla, hayal gücü ve cesareti Star Wars kahramanlarınki kadar yüksek mühendis kadromuzla 2016 yılında da dünyayı geleceğe taşımaya, endüstrinin dönüşümünün öncüsü olmaya hazırız.

2016’da güç sizinle olsun!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.