Hakkımızda

Hakkımızda

General Electric Türkiye’nin kurumsal blog sayfasına hoş geldiniz. Teknolojiye, bilime ve insanlığın adım adım ilerleyişine ilgi duyuyorsanız blogumuzda pek çok farklı içeriğe ulaşabileceksiniz. Yani; inovasyon, liderlik, teknoloji gibi alanları takip eden profesyoneller ve bu konulara kişisel ilgi duyan tüm bireyler bu blogda ilgi çekici birçok konuyu inceleyebilecek.

GE, daha iyi bir dünya için hayal eder, üretir ve sonuç alır. Fiziksel ve dijital ortamı biraraya getirir. Fabrika, saha ve laboratuvarlarında, müşterileri ile birlikte dünyanın zorlu sorunlarına çözüm üretmek için çalışan GE, geleceğin endüstriyel dönemini keşfediyor.

Blogumuzda;

Thomas Edison’un elektrikli ampulu icadıyla General Electric’in kuruluşundan günümüze kadar geçirdiği evrim ve inovasyon macerasına göz atabilir,

GE insanlarının günümüz teknolojisinin temellerini atışından sayısız başarıya imza atışına giden hikayeyi izleyebilir,

Dünyadaki ve Türkiye’deki çalışmalarımızla, iş ortaklıklarımızla, gelecek projelerimizle ilgili tüm haberleri takip edebilir,

Enerji Verir, Tedavi Eder, Taşır ve İnşa Eder” başlıklarımız altında sağlık teknolojileri, ulaşım teknolojileri, enerji ve  GE’nin bağlantılı sektörlerdeki faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Ayrıca CEO’muz Canan Özsoy, sayfamız üzerinden blog yazılarıyla sizlerle iletişim halinde olacak, fikirlerinizi ve görüşlerinizi alarak sizlerle sohbet edecek.

Kısacası, biz blogumuzda da her zaman olduğu gibi; hayal etmekle yetinmeyeceğiz, gerçekleştireceğiz. Günümüz teknolojisini kullanarak sizlerle iletişimi elimizden geldiğince kesintisiz bir şekilde sürdüreceğiz.

Sayısız yeniliklerle, her gün yeniden görüşmek dileğiyle…

 

Bilgi ve sorularınız için:

Özlem Aksoy
GE Global Growth & Operations
ozlem.aksoy@ge.com